۰۵۱-37603731-2-09157582009

شنبه تا پنجشنبه ساعت ۸ الی ۱6

چرا باید از نرم افزار حسابداری در مشهد استفاده کنیم؟

میدانستید چرا باید از نرم افزار حسابداری در مشهد استفاده کنیم؟حسابداری یک سری روش های قراردادی است که توسط کارشناسان و استادان حرفه ای تدوین شده و به تدریج مورد قبول قرار گرفته و قابل تغییر و تصحیح است.

گروه نرم افزار حسابداری آیسان در مشهد منطبق با نیاز روز مشتریان نرم افزار های حسابداری و سخت افزار های مربوطه را ارائه می دهد.

پیشینه ای از حسابداری :

بعد از جنگ های صلیبی تجارت بین اروپا و خاورمیانه افزایش یافت و این اتفاق باعث شد تجارت ومعاملات به گونه ای باشد که آنها نتوانند هریک به صورت جداگانه به مدیریت رویداد های مالی بپردازند.

ایتالیا به عنوان زادگاه سیستم دوطرفه (حسابداری دوبل) مطرح شده است.

که برای اولین بار، این سیستم در قرن ۱۳ در جنوا استفاده شد. از بدو ورود، حسابداری تکامل یافت اما اصول اولیه آن به صورت یکسان باقی مانند.به عنوان  مثال کلمات بدهکاروبستانکار

امروزه برای نظم وسهولت دسترسی به اسناد حسابداری بسیاری از شرکت ها وموسسات از نرم افزارهای حسابداری  استفاده می کنندوبدین وسیله بر درآمد ،هزینه وسرمایه خویش نطارت می کنند.دراین راستا نرم افزار های حسابداری مختلفی وارد بازار شده اند.

با توجه به رشد معاملات در سطح وسیع و با وجود یارانه ها نمیتوان حسابداری را بدون  ابزار تصور کرد وهمچنین سیستم های مالی ونرم افزار های حسابداری غیر از اینکه مشکلات و موانع حسابدرای به شیوه سنتی را از بین برده است؛ امکانات و اطلاعات جانبی دیگری را نیز دراختیار کاربران قرار داده است.

سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که آیا نرم افزارهای حسابداری می توانند جایگزین حسابداران شوند؟

در حالی که با پیشرفت تکنولوژی نرم افزار های مختلفی وارد بازار شده است با وجود این نرم افزار های حسابداری به تنهایی میتوانند اسناد حسابداری مارا تهیه وتنظیم کنندونیازمند حسابداری هستیم که هزینه ودرآمد هارا تنظیم کرده ورود  خروجی را انجام دهد.

برای سفارش نرم افزار حسابداری در مشهد می توانید از طریق شماره ۰۹۱۵۲۰۰۷۴۶۴تماس حاصل نمایید.

چرا باید از نرم افزار حسابداری استفاده کنیم؟

چرا باید از نرم افزار حسابداری استفاده کنیم؟

 

اما مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری :

۱-صرفه جویی در وقت:

استفاده از شیوه های سنتی برای تنظیم و هماهنگی کارهای حسابداری کار بسیاردشواری است.استفاده ازنرم افزار حسابداری می تواند ساعت های زیادی از وقت مارا در مقایسه با سیستم دستی و حتی در مقایسه با اکسل وصفحات گسترده کاهش دهد به خاطر همین نرم افزارهای حسابداری ورودی های زائد وفاقد مطلوبیت را کاهش می دهد و محدود میکند

۲-محاسبه و ثبت دقیق اطلاعات مربوط به کالاو مشتریان…

اگر شمایک موسسه تک مالیتی بدون نیرو و بدون ورود وخروج کالا داشته باشید نیاز به نرم افزار حسابداری نداریداما اگر یک واحد کوچک با تعدادی از پرسنل باشیم که مقداری موجودی کالا در اختیار داشته باشیم و می توانیم با استفاده از یک نرم افزار حسابداری ورودی و خروجی حود را کنترل کنیم  و در وقت و هزینه صرفه جویی کنیم

۳-کاربرد آسان

اغلب نرم افزارهای حسابداری به گونه ای طراحی شده اند که کاربری که اطلاعات اندکی از حسابداری داشته باشد با دردست داشتن دانش کافی حسابداری بتواند از آن به راحتی استفاده کند.

۴-ارزیابی و تخمین

این ویژگی این امکان را به ما می دهد؛ که جریان نقدی و مالی خود را در آینده نزدیک تخمین و تهیه کنیم.

۵-حداقل کردن اشتباهات:

یکی از ویژگی های بارز نرم افزارهای حسابداری این است که خطا های حسابداری به حداقل میرسند به طور مثال شما همزمان با ورود اطلاعات می توانید تخفیفات و نرخ مالیاتی و….رانیز محاسبه کنید.

۶-گزارش

از دیگر مزیت های نرم افزار حسابداری گزارش دهی هایی است که در فواصل زمانی به ما می دهد؛ این گزارشات به راحتی توسط سیستم ارائه میشود وباعث می شود ما اطلاعات خود را کنترل کنیم به عنوان مثال در گزارشات می توانیم به مشتریانی که دیرکرد در پرداخت هایخود داشته اند تماس بگیریم و با استفاده از گزارشات می توانیم در وقت صرفه جویی کنیم .

برای خرید نرم افزار حسابداری درمشهد می توانید از طریق شماره ۰۵۱۳۷۶۰۳۷۳۱ تماس حاصل نمایید.

شاید برای شما هم سوال باشد که فرق بین نرم افزار خای عمومی وتخصصی چیست؟

ما برای مدیریت هزینه ها وگرفتن فاکتور… می توانیم از اکسل استفاده کنیم که به مراتب کارایی کمتری دارد. اما با بزرگ شدن کسب و کار نیاز به نرم افزاری که اطلاعات دقیق تری به ما بدهد،احساس می شود.

باید توجه داشت که نرم افزار های عمومی مانند اکسل برای کارهای عمومی به وجود آمده اند و نرم افزار های تخصصی برای کارهای تخصصی .

 

اگر شما نیز دارای یک کسب و کار هستید و می خواهید گردش مالی خود را کنترل کنید برای سفارش نرم افزار حسابداری در مشهد همین الان با شماره ۰۹۱۵۲۰۰۷۴۶۴تماس حاصل نمایید

چرا باید از نرم افزار حسابداری استفاده کنیم؟

چرا باید از نرم افزار حسابداری استفاده کنیم؟

باید از یک نرم افزار حسابداری مورد تایید دارایی استفاده کنید

باید گفت در قانون ، به لزوم معرفی سیستم حسابداری به دارایی اشاره ای نشده است. اما دلیل اعلام و استفاده از نرم افزار حسابداری مورد تایید دارایی این است که در صورت عدم ارسال فرم اعلام مشخصات نرم افزارهای مالی مورد استفاده به این اداره ، اطلاعات مالی باید به صورت سند به سند در دفاتر قانونی ثبت شود.در صورتی که با اعلام نرم افزار حسابداری مورد تایید دارایی می توان به صورت ماهانه دفاتر راثبت کرد..

با این وجود از نظر سازمان امور مالیاتی ، نرم افزار حسابداری مورد تایید دارایی نصب شده در سیستم مالی سازمان باید دارای یک سری کاربردهای خاص باشد. ویژگی هایی همچون:

در مقابل مشکلاتی مثل قطعی برق ، نرم افزار حسابداری مورد تایید دارایی باید دارای یک بانک اطلاعاتی حسابداری قابل اعتماد باشد تا اطلاعات مالی دچار مشکل نشود.

قابلیت ساخت فایل های الکترونیکی و برقراری رابط های نرم افزارهای ارائه شده توسط سازمان امور مالیاتی کشور وجود داشته باشد.

قابلیت محاسبه خودکار مالیات و ثبت اطلاعات را در سامانه مالیات ارزش افزوده بعد از ثبت نام در سایت داشته باشد.
امکان تهیه خروجی اطلاعات بر اساس استاندارد اداره مالیات مانند اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده و……

گروه ما با داشتن تخصص لازم در زمینه تولید نرم افزار و سخت افزار های حسابداری و با توجه به متد وتکنولوژی روز توانسته ایم زمان و هزینه ها را به حداقل برسانیم وشما میتوانید نرم افزار حسابداری مورد نظر خود را درمدت زمان کوتاه از ما تحویل بگیرید و از خدمات پشتیبانی رایگان ما نیز برخوردار باشید

برای سفارش نرم افزار حسابداری در مشهد می توانید از طریق شماره ۰۵۱۳۷۶۰۳۷۳۲ تماس حاصل نمایید.

چرا باید از نرم افزار حسابداری استفاده کنیم؟

چرا باید از نرم افزار حسابداری استفاده کنیم؟

 

 

جهت مشاهده محصولات شرکت به سایت http://www.shop.isunn.ir مراجعه نمائید .

راه های ارتباطی با شرکت ایسان:

۰۵۱۳۷۶۰۳۷۳۱

۰۹۱۵۷۵۸۸۲۰۰۹

اینستا: isunn.group