۰۵۱-37603731-2-09157582009

شنبه تا پنجشنبه ساعت ۸ الی ۱6

خرید بارکدخوان در مشهد

خرید بارکد خوان در مشهد: بارکد خوان که امروزه از ملزومات بیشتر کسب و کارها محسوب می شود چرا که کنترل موجودی وانبار وهمچنین درج اطلاعات محصولات فروخته شده با یک سیستم بارکد ویک بارکدخوان مناسب به مراتب بسیار آسان و دقیق خواهد بود.

مجموعه آیسان با ارائه انواع بارکدخوان در مشهد بهترین کیفیت را در اختیار شما قرار میدهد.

بارکدخوان درواقع وسیله ای الکترونیکی برای خواندن بارکدهای پرینت شده است. و از آنجا که بارکدخوان ها در محیط های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد، تنوع زیادی در مدل های آن وجود دارد. در واقع بارکدخوان ها در شکل، نوع ارتباط و موتور اسکن اختلاف دارند و هرکدام از آنها برای کاربرد ومحیطی خاص ساخته شده اند.

از زمانی که فروش اجناس توسط انسا ها آغاز شده است؛ انبارداری، موجودی و کسری کالاها از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده است. درزمان های گذشته برای انبار داری یک یا چند روز کاری خود را تعطیل می کردند بدیهی است که نتیجه بدست آمده نیز درصدی خطا داشت. با پیدایش بارکدخوان ها تحول زیادی در انبارداری کالا به وجود آمد. هرکالایی درواقع یک بارکد مخصوص به خود داشت و بدون نیاز به ورود اطلاعات دستی و با اسکن بارکد توسط بارکدخوان اطلاعات کامل کالا نمایش داده میشد.در واقع بارکد خوان ها دقت و سرعت عمل فرآیند انبارداری را به مقدار زیادی افزایش داد. با توجه بهاطلاعات فوق میتوانید مناسب ترین بارکدخوان را از بین مدل های موجود در سایت فروشگاهی آیسان انتخاب کنید؛ وچنانچه نیازمند اطلاعات بیشتری درباره محصولات هستید می توانید به کارشناس های فروش ما از طریق شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

۰۵۱۳۷۶۰۳۷۳۱

۰۵۱۳۷۶۰۳۷۳۲

۰۹۱۵۲۰۰۷۴۶۴

 

 

خرید بارکدخوان در مشهد

خرید بارکدخوان در مشهد

 

هروسیله الکترونیکی نیازمند تعمیرات و نگهداری است با داشتن برخی از نکات زیر میتوانید از دادن درخواست تعمیر برای بارکدخوان اجتناب کنید و دانستن این نکات میتواند شما را از تعمییرات غیرضروری نجات دهد.

۱-در هنگام اسکن نمودن بارکدها، هیچ گونه اطلاعاتی مخابره نمی شود یا داده ها ناقص اند.

دلیل آن می تواند خارج شدن بارکدخوان از پورت(درگاه)باشد و سعی کنید اتصال بین بارکدخوان و کامپیوتر را برقرار کنید و در زمانی که داده ها را ارسال میکنید هیچ عملیات دیگری را انجام ندهید زیرا ممکن است باعث انتقال نادرست اطلاعات شود.

۲-صفحه مانیتور روی بارکدخوان فریز(قفل) می شود.

راه حل ساده این است که بارکدخوان خود را مجددا  راه اندازی کنید و اگرصفحه بارکدخوان شما قفل شده و ثابت است و به هیج وجه جواب نمی دهد؛ خارج کردن باتری حداقل به مدت ۳۰ ثانیه را امتحان کنید ومجددا دستگاه را راه اندازی کنید. به یاد داشته باشید که در دفترچه های راهنما بارکد خوان ها روش هایی توسط سازنده ارائه شده است ؛ همیشه توصیه می شود از روش های مطابق با دستور العمل خودشان پیروی کنید.

۳-اینکه رتبه lp بارکدخوانخود را بدانید امر مهمی است

به عنوان مثال رتبه lp64 به معنای مقاوم در برابر گرد وخاک است و شماره ۴ به معنای ضدآب بودن دستگاه است.

در کل دانستن رتبه lp بارکدخوان به شما کمک می کند تا عمر دستگاه بارکد خوان خود را افزایش دهید.

می توانید از قسمت بارکدخوان های آیسان در سایت دیدن فرمایید و از قیمت و مشخصات آن  مطلع شوید.

جهت مشاهده محصولات شرکت به سایت http://www.shop.isunn.ir مراجعه نمائید .

 ۴-ضامن(ماشه) روی بارکدخوان شما گیر کرده است

اگر دستگاه شما تحت گارانتی است که به گارانتی مراجعه کنید و برای دستگاهایی که فاقد گارانتی است یک پین صاف یا شی کوچک را بردارید و بین ضامن ودسته حرکت دهید؛ در صورت وجود هر مانع مشکل رفع میشود و ضامن آزاد می شود. اگر با انجام اینکار ضامن درست نشد بسته به نوع مدل دستگاه ،دسته ممکن است از بقیه واحد جدا شود.

۵-بارکدخوان شما روشن نمیشود.

ابتدا چک کنیددستگاه شما شارژ نداشته باشد؛ شاید نیاز باشد باتری دستگاه را عوض کنید. پس چک کنید باتری به درستی نصب شده باشد و اگر باتری در غلاف خود همتراز نشده باشد اتصالات باتری ممکن است با یکدیگر تماس پیدا نکنند.

۶-بارکدخوان را رها یا پرتاب نکیند.

بارکدخوان اجزای زیادی دارد که با پرتاب کردن ممکن است آسیب ببیند و یا از حالت همتراز خارجد شوند در عین حال بعضی از بارکدخوان ها یک تسمه به عنوان مچ بند به همراه دارند که از رها شدن آنها در حین عملیات جلوگیری کند.

۷-شرایط محافظت از بارکد خوان

 • بارکدخوان را دور از دمای بسیار بالا نگهداری کنید.
 • بارکدخوان در مکان هایی که گردو خاک یا زطوبت بسیاردارد نگهداری نکنید و در این مکان ها از بارکد خوان استفاده نکنید.
 • مخازن الکترو استاتیک باعث می شوند که ذراتگرد وغبار به صفحه خواننده اسکنر بارکد بچسبد این اثر را می توان با استفاده از یک پاک کننده مصنوعی خنثی کرد.

۸-اما هشدار های استفاده از بارکدخوان

 • همیشه مراقب باشید به مدت طولانی به خط لیزر بارکد خوان نگاه نکنید این امر موجب آسیب به چشم ها می شود.
 • هرگز پرتو نور را به چشم کسی نتابانید.
 • محفطه لیزر را باز نکنید.
 • هنگام نصب و تراز کردن اسکنر بارکد از بازتاب پرتوهای لیزر از سطوح بازتابنده جلوگیری کنید.
 • همیشه آخرین نسخه معتبر مقررات مربوط به حفاظت در برابر نور را مشاهده کنید.

۹-صفحه یا پنجره خواننده دستگاه را پاک کنید.

با تمیز کردن صفحه خواننده اطمینان حاصل کنید که بارکدخوان تان از حداکثر ظرفیت خواندن بصری خود بهره مند است.به این امر در هنگام استفاده از خش که در آن گرد وغبار ، سایش ، رطوبت، اثر انگشت و غیر معمول است در محیط توصیه میشود. برخی از بایدها و نباید ها هنگام تمیز کردن صفحه بارکد خوانی که از شیشه ساخته شده اند در اینجا آمده است:

 • از مواد پاک کننده خورنده استفاده نکنید.
 • از مواد پاک کننده ای که سبب سایش زیاد( مثل پودر) شود استفاده نکنید.
 • هنگام تمیز کردن از حرکاتی که میتواند خش یا سایش ایجاد کند اجتناب کیند.

 

راه های ارتباطی با شرکت ایسان:

۰۵۱۳۷۶۰۳۷۳۱

۰۹۱۵۷۵۸۸۲۰۰۹

اینستا: isunn.group