۰۵۱-37603731-2-09157582009

شنبه تا پنجشنبه ساعت ۸ الی ۱6

نرم افزارهای حسابداری آیسان

*مزایایی که می توان با استفاده از سیستم های حسابداری به دست آورد :

صرفه جویی در وقت

استفاده از یک نرم افزار حسابداری می تواند ساعت های زیادی از وقت ما را در مقایسه با سیستم های دستی حسابداری و حتی در قیاس با سیستم های حسابداری که از اکسل و… استفاده می نمایند، صرفه جویی کند. این مسئله به این علت می باشد که نرم افزارهای حسابداری داده های فاقد ارزش و ناکارآمد را محدود کرده و کاهش می دهند.

محاسبه دقیق و ثبت اطلاعات مربوط به موجودی کالا، کارمندان و مشتریان

اگر شما یک موسسه تک مالکیتی داشته باشید که پرسنلی ندارد، و تعدد مشتری های شما نیز کم است و فهرست بلندی از موجودی کالا و انبار و … نداریم، ممکن است خیلی به یک نرم افزار مالی نیاز نداشته باشید. اما اگر مجموعه ای باشید که فهرستی از مشتریان مختلف و زیاد، و مقدار زیادی موجودی کالا داشته باشید می توانید با استفاده از یک سیستم و نرم افزار حسابداری در وقت و هزینه های خود صرفه جویی قابل توجهی کنید و ثبت های دقیق و صحیح و منظمی از اطلاعات مالی خود داشته باشید.

کاربری آسان

بیشتر نرم افزارهای حسابداری (بویژه نرم افزار آیسان) طوری طراحی شده اند که دارای رابط کاربری آسانی باشند به طوری که یک کاربری که هیچ آشنایی خاصی با سیستم های مالی ندارد (حتی بدون نیاز به دانش حسابداری) می تواند از این نرم افزارها استفاده کند.

حداقل کردن اشتباهات

یک ویژگی مهم و اساسی برای نرم افزارهای حسابداری این است که اشتباهات محاسباتی با استفاده از این سیستم ها به حداقل می رسد. مثلا یک نرم افزار حسابداری به شما این امکان را می دهد که همزمان با ورود اطلاعات درصدهای مختلف تخفیف، نرخ های مالیاتی را وارد کرده و بدون خطاهای محاسباتی جمع کل مبلغ مورد نظر را به شما اعلام می کند. چنین محاسباتی اگر به صورت دستی انجام شود احتمال خطای بسیار بالایی وجود دارد.

گزارش

یکی دیگر از مزایای نرم افزارهای حسابداری گزارش هایی است که در فواصل زمانی معین می توان از نرم افزار تهیه نمود. این گزارش ها به راختی در سیستم های مالی تهیه می گردد و این امکان را به شما می دهد که روی عملیات مالی ثبت شده در سیستم نظارت و مدیریت کامل داشته باشید. مثلا شما می توانید با کمک این گزارش های مالی با مشتریانی که در پرداخت هایشان دیرکرد دارند تماس بگیرید. این امر صرفه جویی قابل توجهی را در وقت شما به همراه دارد.